GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 12702130
nr 1270 2130
Tallrikar
5 st, Kina. Diameter: 23 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:32:58
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr